• +38 (096) 585-45-34
 • Укр.
 • п.і.б *:

 • країна:

 • місто:

 • телефон *:

 • email:

 • вибір типу номера:

 • дата поселення *:

 • дата виселення *:

 • к-сть чоловік *:

 • к-сть номерів *:

 • додаткова інформація


Новини

Centrum odnowy biologicznej i rekreacji

Centrum czasu wolnego "PANORAMA"

ŁATWO  ZNALEŹĆ – DOBRZE  ODPOCZĄĆ !

Uzdrowisko  w malowniczym i historycznym mieście, wśród lasów i gór, dla rodzinnej poprawy  zdrowia i relaksu przez cały rok!

Ludzie przychodzą do nas po połączenie piękna, natury, historii i komfortu. Pomożemy  zregenerować siły, zrelaksować się, spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, całkowicie zapominając o kłopotach miejskich.

 

KRÓTKO O NAS

DECYDUJĄCE SPOTKANIE

 

Góry Krzemienieckie od czasów starożytnych słyną z powietrza o właściwościach leczniczych. Wśród malowniczej, barwnej przyrody, lasów wiekuistego miasta, u stóp Gór Krzemienieckich stworzyliśmy dla Ciebie centrum wolnego czasu! Zapraszamy do ośrodka zdrowia i rekreacji Centrum Wolnego Czasu „Panorama”. Połącz  tu pożyteczne z przyjemnym, przywróć energię i piękno, odmłodź ciało, poczuj harmonię z naturą i sobą. Ciesz się leczniczym powietrzem Krzemieńca, pięknymi krajobrazami i niezapomnianymi wrażeniami z wycieczek i wieczornych programów.

Znajdziesz u nas indywidualne podejście do wyboru kuracji w oparciu o nowoczesne technologie i metody rehabilitacji.

Sprawimy, że będziesz szczęśliwy!

 

NASZE USŁUGI

Wszystkie usługi naszego centrum i nasz zespół pracują dla tego, aby poczułeś się szczęśliwy. Pracujemy nad poprawą Twojego zdrowia i wszystkich zasobów organizmu.

 

1. Usługi medyczne:

> USG, EKG

> Ogólne badanie lekarskie

> Badania laboratoryjne

 

2. Strefa Wellness:

> Sauna fińska.

> Fitoterapia.

> Basen.

 

3. Sport

>  Nordic walking.

> Siłownia.

 

4. Rozrywka.

> Bilard.

> Kręgielnia.

> Muzyka na żywo.

> Sala dla dzieci i rozrywki.

 

 

STREFA WELLNESS

Sauna fińska

Posiada wiele właściwości leczniczych: korzystnie wpływa na drogi oddechowe, płuca, buduje bariery ochronne przed bakteriami chorobotwórczymi. Sauna jest również niezbędnym narzędziem do zachowania młodości i urody, pomaga w detoksykacji organizmu, rozładowaniu napięcia i przywróceniu siły mięśniowej. Daruje witalność i uczucie odprężenia.

 

 Fitoterapia

Jest to metoda leczenia za pomocą środków pochodzenia roślinnego. „Ziołolecznictwo” znane jest od czasów starożytnych – niektórzy wymieniają tysiące lat, a  czasami nawet bardziej imponujący wiek tej dziedziny medycyny.

 Basen na świeżym powietrzu (kwiecień - październik)

Wzmacnia ogólną odporność organizmu, hartuje, służy jako profilaktyka wielu chorób, poprawia napięcie mięśni.

 

STREFA SPORTOWA

 

 

Nordic walking

Nordic walking - wyjątkowa aktywność ruchowa, zwiększa wytrzymałość, korzystna dla wszystkich w utrzymaniu zdrowia fizycznego i psychicznego. Ten rodzaj aktywnego wypoczynku jest uważany za niedrogi, poza tym  można w nim łatwo dawkować obciążenie. Dzięki temu nordic walking pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną, która poprawia się tuż po pierwszych treningach.

Marzysz o ciekawym aktywnym wypoczynku? Oferujemy naszą nowość - lekcje nordic walking. oraz wycieczki piesze z przewodnikiem  prowadzone  w technice nordic walking. W hotelu można wypożyczyć kijki.

Jakie wyniki uzyskasz?

 

> Marsz ma korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i oddechowy. Takie ćwiczenia pomagają pozbyć się stresu, poprawić układ nerwowy.

> Będziesz mógł wzmocnić mięśnie, zarówno w górnej, jak i dolnej części ciała. Ponieważ podczas marszu  pracuje 90% mięśni.

> Twoje ciało spali 1,5 raza więcej kalorii niż podczas zwykłego spaceru.

> Będziesz mógł wyprostować swoją postawę, odciążyć stawy kolanowe i kręgosłup.

 

 

STREFA SPORTOWA

Siłownia

Przestrzeń poprawy fizycznej, emocjonalnej i estetycznej, zdrowia i urody. Indywidualne podejście naszych trenerów do każdego klienta.

 

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pomaga osiągać optymalne wyniki i samodzielnie kontrolować proces treningowy, stwarzając najlepsze warunki do uprawiania sportu dla kobiet i mężczyzn.

 

WYŻYWIENIE I ROZRYWKI

Rozrywki:

> Kręgielnia

> Bilard

> Place zabaw

> Programy wieczorne, koncerty, pokazy.

 

Wyżywienie:

> Zdrowa żywność (dietetyczna, diety sportowe) - cechą naszego centrum jest menu zdrowego odżywiania. Do gotowania używamy wyłącznie produktów wysokiej jakości, a różnorodność zdrowych i smacznych potraw zaskoczy najbardziej wymagającego gościa.

 

> Pizzeria „Panorama” 6 piętro.

 

> Restauracja

 

 

 

Do zobaczenia!

Centrum czasu wolnego "PANORAMA"

m. Krzemieniec

Centrum odnowy biologicznej i rekreacji
Читати далі
WELLNESS AND RECREATION CENTER
Читати далі
Оздоровлюйся разом з нами!
Читати далі